It is currently Thu Jun 19, 2025 7:50 pm
View unanswered posts | View active topics
Board index » ''DEN FEMTE STATSMAKT'' - BLOGGSEKSJON » >> Alt mulig om barnevernsovergrep
|
Page 1 of 1
|
[ 3 posts ] |
|
Author |
Message |
Ukjent88
|
Post subject: Barnevernet sine typiske "utvalgte" Posted: Thu Nov 02, 2006 11:32 am |
|
Joined: Tue Oct 24, 2006 8:37 pm Posts: 22
|
Barnevernet er en etat som utnytter makten på den groveste,en av mange demes "hobbyer" er å plassere unger med et godt bosted og trygghet til et fosterhjem med personer som ikke kan takle ungene og heller ikke viser omsorg.Til personer som vil ha en lønn i 18år og ikke mer enn det.
Foreldrer velger selv å få unger,dem oppdrar dem,gir dem kjærlighet,viser omsorg,lærer dem om rett og galt.Så ender barnet i fosterhjem og foreldrene får ofte høre at denne ungen har lært sine manerer og har en god oppførsel på grunn av fosterforeldrene sine.
Å høre dette må jo såre veldig,men dem vet selv,innerst inne selv at nei denne ungen oppdro jeg,denne ungen ga jeg mat,kjøpte klær til,leste for osv.. dette er slik den har blitt på grunn av min omsorg og min omtanke.
Men så vet du noe annet og,bv sine typiske utvalgte har visse krav og det var derfor dem akkurat tok din unge.
Krava er:
Ungen bør være i en familie med masse omsorg og kjærlighet,med foreldrer som setter barna høyere på listen enn alt annet.
Ungen bør være litt andeledes enn alle andre,gjerne ha et syndrom.f.eks adhd,da det er lettere og beskylde foreldrene for overkrep på grunn av ungens oppførsel.
Ungen bør ha en hjelpelærer slik at bv lett kan planlegge og bli enig om tid og sted for kinnappingen.
Ungen bør være et mobbeoffer,slik at dem kan gå til ungen å si at det var han/hun som var den slemme og ikke mobberene.
Ungen bør være på en skole det er lett å komme til,med stor plass slik at hylene når ungen dras inn i bilen blir forminsket på grunn av den store folkemengden som er opptatt av alt annet med lærere som skjermer de andre å se hendelsen.
Ungen bør ha en god oppførsel og ha gode manerer,slik er det enklest for bv å skaffe fosterforeldrer til det.For en umulig unge vil dem ikke ha.
Ungen bør gjerne være søt/pen eller hyggelig å se på,dette gir + poeng til bv fra fosterhjemmet for et utmerket funn.
VOKT DERES UNGER,JAKTSESONGEN ER IKKE OVER!!
|
|
 |
|
Arild Holta
|
Post subject: Posted: Thu Nov 02, 2006 1:55 pm |
|
 |
Site Admin |
 |
Joined: Sun Feb 05, 2006 7:18 pm Posts: 7442 Location: Mosjøen, Vefsn kommune på Helgeland.
|
Godt sagt 
_________________ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ ."Vårt" lysebrune-mørkerøde såkalte barnevern stjeler mennesker > Radikalt forum mot familiedestruksjon: http://forum.r-b-v.net/<
|
|
 |
|
HUGO OLSEN
|
Post subject: ukjent88 Posted: Thu Jan 18, 2007 1:10 am |
|
 |
Rang: Ivrig bruker |
 |
Joined: Fri Jan 12, 2007 1:06 am Posts: 82 Location: Brønnøy Helgeland
|
kunne ikke sagt det bedre sjøl 
_________________ HUGO CHARLES OLSEN
|
|
 |
|
|
Page 1 of 1
|
[ 3 posts ] |
|
Board index » ''DEN FEMTE STATSMAKT'' - BLOGGSEKSJON » >> Alt mulig om barnevernsovergrep
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests
|
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum
|